banner39

Levent Ersöz yoğun bakımda!

Geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan Levent Ersöz, yoğun bakımda tutuluyor.

Arşiv 18.01.2009, 12:50 18.01.2009, 12:50
Levent Ersöz yoğun bakımda!


Geçirdiği kalp krizi sonucu Metris Cezaevi'nden Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Levent Ersöz'ün yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Sabah saatlerinde Ankara'dan gelen kızı Fulya Ersöz, "Anjiyosu yapıldıktan sonra acilen prostat ameliyatı yapılması gerekiyor" dedi.

Ergenekon tutuklusu emekli Tuğgeneral Metris Cezaevi'nde kaldığı koğuşta dün gece rahatsızlandıktan sonra Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ardından Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ersöz'ün rahatsızlığının ardından eşi Muzaffer Ersöz ile kızı Fulya Ersöz, uçakla Ankara'dan İstanbul'a geldi. Hastaneye gelen anne ve kızı doktorlardan Levent Ersöz ile ilgili bilgi aldı.

Hastane önünde bulunan gazetecilere açıklama yapan Fulya Ersöz, "Babam şu anda yoğun bakımda. Damarının birine stent takıldı. Bir damar yüzde 50 diğeri yüzde 90 tıkalı. Bunlara da stent takılmasını istiyoruz." dedi. Bu sırada annesi Muzaffer Ersöz açıklama yapmaması için kızını kolundan çekiştirip uzaklaştırmak istedi. Ancak Fulya Ersöz açıklamalarına devam ederek, "Ben bunun insani boyutunu anlatıyorum. Bu insan babam. Şu anda uyuyor. Henüz göremedim. Hayati tehlikesi var. Anjiyosu yapıldıktan sonra prostat ameliyatı acilen yapılmalı. Çünkü PSA değeri yüksek. Bu değerin düşürülmesi gerekir. Dedemizi prostattan kaybettik. Babamızın kanserden ölmesini istemiyoruz. Babam şu an uyutuluyor, dinlendiriliyor." şeklinde konuştu.

Kaynak: Ajanslar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?