banner39

MHP'li Durmuş'tan yeni skandal sözler

MHP Durmuş, 'Erdoğan-Peygamber' gaffı daha unutulmamışken, yeni bir skandala daha imza attı.

Arşiv 22.03.2010, 09:54 22.03.2010, 10:52
MHP'li Durmuş'tan yeni skandal sözler

 

MHP’li Durmuş, Meclis kürsüsünden sergilediği ‘Peygamber ayıbı’na bir yenisini daha ekledi. Nevşehir’de, “Erdoğan’ı üzen Allah’ı üzmüştür’ diyorlar” dedi

MHP Kırıkkale Milletvekili Osman Durmuş, skandal açıklamarını sürdürüyor. Durmuş’un, Meclis’te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer hakkında MHP’nin verdiği gensoru önergesi görüşülürken neden olduğu kavga hafızalardan silinmeden yeni bir provokasyona kalkıştı. Nevşehir’de düzenlenen ‘’Ne Açılım Ne Bölünme, Bir Bütündür Türkiye’’ konulu konferansta konuşan Durmuş, TBMM Genel Kurulu’nda söz aldığı sırada, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın GATA’ya alınmamasıyla ilgili konuşmasını hatırlattı.

ŞOV YAPTI, ŞEHADET GETİRDİ


Osman Durmuş, ‘’Bu ne menem koltuk sevdasıdır ki, ‘Tayyip Erdoğan’a karşı çıkan, Tayyip Erdoğan’ı üzen Allah’ı üzmüştür’ diyorlar. Tövbe tövbe. Şu sözümü Allah rızası için bir yorumlayın’’ dedi. Kendisinin Müslüman olup olmadığının sorgulandığını da iddia eden Durmuş, konferans sırasında şehadet getirdi. Durmuş, ‘’Biz Müslüman bir insanız. Elhamdülillah Müslümanız. Ölçüsü nedir? Peygamber efendimize göre kelime-i şehadet getirmek Müslümanlığın göstergesi için yeterlidir’’ diye konuştu.

İLK SKANDALI MECLİS’TE

Durmuş daha önce de TBMM kürsüsünde Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın GATA’ya alınmamasıyla ilgili olarak “Peygamber olarak kabul edilen bir adamın eşini nasıl içeri almazsınız” şeklinde alaycı bir ifade kullanmıştı. Durmuş’un bu ifadesi büyük tepki çekmişti.

Kaynak: Ajanslar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?