banner39

Münevver'in ölümü ile ilgili şok iddia...

Genç kızın katilin ailesinin sırrını öğrendiği için öldürüldüğü ileri sürüldü.

Arşiv 01.04.2009, 16:22 01.04.2009, 18:02
Münevver'in ölümü ile ilgili şok iddia...

İstanbul Etiler'de 3 Mart tarihinde, kesik başı bir gitar çantasının vücudu ise bir bavulun içinde, çöp konteynırında bulunan 18 yaşındaki Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem G. tam 30 gündür yakalanamazken, Habertürk'e konuşan baba Süreyya Karabulut şok açıklamalarda bulundu.

Karabulut, "Kızımın Garipoğlu ailesinin bir sırrını öğrendiği için öldürüldüğünü düşünüyorum. Zaten günlüğünde de 'Cem'in sırları...' diye yazıp bırakmış. Bu sır, er ya da geç ortaya çıkacak" diye konuştu.

Kızının Cem G. ile arkadaşlığını bilmediğini ifade eden Karabulut, "İlişkilerini bilseydim, izin verir miydim? Böyle bir ailenin çocuğuyla arkadaşlık yapmasına kesinlikle izin vermezdim. Engel olurdum. Bu cinayet organize, planlanmış bir iş. Mutlaka kızım bir sırlarını öğrendi. Bu cinayet aydınlanırsa ülkede çok kişinin canı yanar" dedi.

'TELEFONU HALA KAYIP'

Öte yandan genç kızın cep telefonunun de şu an kayıp olduğunu öne süren Karabulut, "Polis, 'Cep telefonu savcılıkta' diyor. Savcılık ise 'Bizde yok' cevabını veriyor.

Ben de şaşırdım kaldım. Ailenin sadece o akşama ait cep telefonu kayıtları ortaya çıksın, cinayet de aydınlanır. Ama kayıtlar ortaya çıkmıyor" şeklinde tepki gösterdi.

Karabulut, sözlerini şöyle bitirdi:

"Kızımı kesip biçip çöpe attılar. Ayrıca cesedi Etiler'de bir çöp konteynırına atmanın nedeni nedir? Bir mesaj mı verilmek istendi? Karşımdaki aileyi tam 8 avukat savunuyor. Onların çoluğu çocuğu yok mu? Vicdanları hiç sızlamıyor mu?

O akşam olayın gerçekleştiği eve hangi lüks arabalar içinde kimler gelmiş, ortaya çıksın. Neden bekçiler, komşular sorguya çekilmedi? Anne ve baba çapraz sorguya alındı mı? Güvenlik kameralarının görüntüleri nerede?

Savcı Cem'in anne ve babasının tutuklanmasını istiyor, ancak mahkeme niye tutuklamıyor? Okulda soruşturma başlatıldı mı? Dosya 'gizli' diye bana da açıklama yapılmıyor. 'Bekle' diyorlar.

Dağlardan İstanbul'a geldiğimde tüm kademelerden herkesle görüştüm. 70 milyonu kandırırsınız, ancak beni kandıramazsınız. Kızımın kemikleri sızlıyor ancak katiller yakalanmıyor. Bu işin peşini bırakmayacağım."

Kaynak: Habertürk

banner53
Yorumlar (0)
30
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?