banner39

MÜSİAD Bakan Yıldız'a saldırıyı kınadı

MÜSİAD, Kayseri'deki cenaze töreni sırasında Enerji Bakanı Taner Yıldız'a yapılan saldırıyı kınadı.

Arşiv 20.04.2010, 00:28 20.04.2010, 00:28
MÜSİAD Bakan Yıldız'a saldırıyı kınadı


Dünya Bülteni / Haber Merkezi

MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Taner Yıldız’a karşı gerçekleştirilen bu sözlü ve fiili saldırıyı esefle karşılıyor ve tüm MÜSİAD camiası olarak kınıyoruz” dedi. 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Şırnak'ta yaralandıktan sonra ve kaldırıldığı Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) yapılan tedaviye cevap vermeyerek hayatının kaybeden Şehit Yüzbaşı Levent Çetinkaya’nın cenaze töreninde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a yapılan yumruklu saldırıyı yazılı bir açıklama ile kınadı.
 
Vardan’ın açıklaması şu şekilde:

Görevinde oldukça başarılı, mümtaz bir şahsiyet olarak çevresince de sevilen ve kısa zaman içerinde önemli icraatlar yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Taner Yıldız, Şehit Yüzbaşı Levent Çetinkaya’nın cenaze merasiminde, hiçbir şekilde hak etmediği bir saldırıyla karşılaşmıştır. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Taner Yıldız’a karşı gerçekleştirilen bu sözlü ve fiili saldırıyı esefle karşılıyor ve tüm MÜSİAD camiası olarak kınıyoruz.

banner53
Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?