banner39

Mutlu Aile'de yaz okulu başlıyor

Mutlu Aile-Mutlu Çocuk Derneği tarafından çocuklar için yaz okulu programı hazırlandı.

Arşiv 11.06.2010, 21:01 11.06.2010, 21:01
Mutlu Aile'de yaz okulu başlıyor


Dünya Bülteni/Sıdıka Dağlı

Mutlu Aile-Mutlu Çocuk Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nde Yaz Okulu kayıtları başlıyor.

Toplumumuzun Aile yapısının ahlaki değerlerinin zayıfladığı bu dönemde, hassasiyetlerimizin muhafaza edilmesi ihtiyacıyla 2005 tarihinde kurulan Mutlu Aile-Mutlu Çocuk Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği çocuklar için yaz okulu programıyla faaliyetlerine devam ediyor.

Dernek yaz okulu ile çocuklar ve gençler için erdemli bir hayat yaşamayı gaye edinen, yeterli donanıma sahip, sosyal ilişkilerinde başarılı, düşünen ve sorgulayan bireyler olma yolunda desteklemek, çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler ile onların dinlenme, eğlenme ve beceri geliştirme ihtiyaçlarını karşılayıp, fiziksel, sosyal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Mutlu Aile Mutlu Çocuk Derneği’nin Eğitim Komisyonu tarafından gerçekleştirilen yaz okulunda; drama, şiir, müzik, satranç, fotoğraf, dikiş, takı gibi kulüp faaliyetlerini, yüzme, basketbol, futbol, sinema, boğaz turu gibi sosyal ve sportif faaliyetler yer alıyor.

21 Haziran-23 Temmuz 2010 tarihleri asında yapılacak olan ve 9-14 yaş arası çocukların faydalanabileceği yaz okulu için kayıtlar devam ediyor.

Programla ilgili detaylı bilgi ve kayıt için www.mutluaile.org adresinden ve 0216 443 91 86 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?