banner39

Ömer Şerif 2 yıl gözetim altında

ABD'de, bir otopark görevlisine saldıran ünlü Mısırlı aktör Ömer Şerif, 2 yıl gözetim cezasına çarptırıldı.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
Ömer Şerif 2 yıl gözetim altında

Beverly Hills'te görülen ve 74 yaşındaki Ömer Şerif'in katılmadığı davada mahkeme, 2 yıl gözetim cezasına çarptırdığı Ömer Şerif'in öfkesine hakim olmak konusunda 15 saat ders görmesine de karar verdi.

Şerif, 11 Haziran 2005'te Beverly Hills'teki bir lokantadan çıkışta otopark görevlisi Guatemalalı Juan Anderson ile tartışmıştı.

Anderson, kendisine 20 Avro veren Şerif'ten dolar istediğini, bunun üzerine sinirlenen Şerif'in kendisine ''Aptal Meksikalı'' diye bağırdığını ve kafasına yumruk attığını söylemişti. Anderson'un, ünlü aktör hakkında tazminat davası da açtığı ve bu davanın hala görüşüldüğü belirtiliyor.

Şerif, 2003 yılı ağustos ayında da Paris'te bir gazinoda polis memuruna saldırıdan 1 ay tecilli hapis cezası ve 1700 dolar para cezasına çarptırılmıştı. Asabi davranışlarıyla tanınan Şerif, Enghien-les-Bains Gazinosu'nda 30 bin Avro yitirmesinin acısını krupiyeden almaya kalkışınca polis araya girmiş, Şerif de polisi hakaret ederek dövmüştü.

Dövülen polis 2 gün rapor alırken, Mısırlı sinema oyuncusu, birşey hatırlamadığını söylemiş, ancak olay Fransa'nın en ünlü kumarhanesinin kameraları tarafından görüntülenmişti.

Şerif, bunun üzerine davranışından dolayı özür dilemişti.

banner53
Yorumlar (0)
22
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?