banner39

Önder Sav'dan Erdoğan'a hakaret

CHP Genel Sekreteri Sav, "Laiklik öyle Erdoğan'ın küçücük beynine sığmayacak kadar geniş bir kavramdır" diye ağır hakarette bulundu.

Arşiv 14.02.2008, 10:23 14.02.2008, 12:10
Önder Sav'dan Erdoğan'a hakaret


CHP Genel Sekreteri Önder Sav, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın partisine yönelik eleştirilerine sessiz kalmayacaklarını söyledi.

CHP'nin tertemiz bir geçmişi olduğunu savunan Sav, Başbakan'ı eleştirirken çirkin bir üslup kullandı: "Laiklik öyle Erdoğan'ın küçücük beynine sığmayacak kadar geniş bir kavramdır."

Önder Sav, dün partisinin MYK Toplantısı devam ederken, gündemlerine ilişkin basın toplantısı düzenledi. Erdoğan'ın partisine yönelik eleştirilerine cevap veren Sav, "Kalpazanlık ve cürüm işlemek için teşekkül oluşturmanın hesabını veremeyenler CHP'ye dil uzatamaz." dedi.

Erdoğan'ın sağa sola saldırdığını, medyaya gözdağı verdiğini ileri süren Sav, "Türkiye demokratik laik cumhuriyet, geçmişi belli, siyasete hangi yoldan geldiği bilinen kişilere asla teslim edilemez." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

 

Yorumlar (1)
hakan 15 yıl önce
gerilimden medet uman zihniyet işte böyle olur,projeleri olmayan cücük ve güdük beyinlerin salgıladığı bir düşünce zerreciği umursanmaması ve gerilim e meydan verilmemesi lazım,onlar bu güzelim ülke içinde ayrık otlarıdır.
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?