banner15

'Papa Bir Puttur' Kitabı İstifa Ettirdi

"Papa Bir Puttur" adlı kitabın yazarı, gazetede haber çıktıktan sonra istifa etmek zorunda kaldığı öne sürüldü.

'Papa Bir Puttur' Kitabı İstifa Ettirdi

Çevre ve Orman Bakanlığı Basın Müşavirliği görevinden istifa eden Taceddin Ural, bir süre önce "Papa Bir Puttur" adlı bir kitap yazdığını belirtirken, gazetede haber çıktıktan sonra istifa etmek zorunda kaldığı öne sürüldü.

Çevre ve Orman Bakanlığından yapılan açıklamada, Taceddin Ural’ın, bakanlık makamına verdiği dilekçesinde, "Yürütmekte olduğum Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği görevinden gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum" ifadesinin yer aldığı belirtildi.

Öte yandan, akşam saatlerinde istifa eden Taceddin Ural'ın istifasında, bugün bir gazetede çıkan haberin etkili olduğu öğrenildi. “Gerçek Gündem” internet haber portalına konuşan Ural, "Takdir edersiniz ki; sıkıntılı bir zaman. Bugün gazetede çıkan haber, her şeyi söylüyor. Ben de bugünkü haberden sonra, Orman Bakanımız Sayın Osman Pepe'yle konuştum ve durumu arz ettim. Sayın bakanımla çok güzel bir şekilde çalıştık. İyi hizmetlerimiz oldu. Ama ona sıkıntı yaratmak istemedim. İstifa kararı aldığımı, uygun görürse görevimden ayrılmak istediğimi belirttim. Sayın bakanım da uygun gördü".

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 09:31
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48