banner39

Rusya'nın konuştuğu satanist cinayeti

Rusya'da, 4 kişiyi öldürüp yedikleri belirlenen satanistler, suçlarını mahkemede itiraf etti.

Arşiv 26.05.2010, 00:57 26.05.2010, 00:57
Rusya'nın konuştuğu satanist cinayeti


Rusya'da kanı donduran satanist cinayetiyle ilgili dava sürüyor. Dört genci 'kurban etmek' maksadıyla öldürdükten sonra vücut parçalarını pişirip yemekle suçlanan yedi kişiden oluşan satanist grup hakim karşısına çıkarıldı.

29 ve 30 Haziran 2008'de Yaroslavl şehri yakınındaki ücra bir ormanlık alanda gerçekleştirilen cinayette iki gecede ikişer kişi grup tarafından vahşice katledildi.

 

Aralarında genç bir kızın da bulunduğu satanist grup, yaşları 15 ila 17 arasında değişen genç kız ve erkekleri ateş yakıp içki içmek üzere kandırdı.

 

Daha sonra dört genci törenle öldüren ve her bir kurbanı 666 kez bıçaklayan katiller daha sonra cesetleri parçaladı. Ardından kalp ve dil gibi belli parçaları pişirip yediler. Ceset kalıntılarını tepesinde öldürdükleri bir kedinin asılı olduğu ters bir haçla işaretledikleri çukura gömdüler.

Polis, 2006'da bir araya gelen satanist grubun, internetten bilgi edindiklerini ve cinayetlerden önce kedi ve köpekleri öldürdüklerini belirtti.

 

Başkent Moskova'nın kuzeydoğusunda bulunan ve tarihi dokusuyla meşhur turistik Yaroslavl şehrinin sakinleri korkunç olayın şokunu yaşarken, suçlananlardan dördünün suçu işledikleri sırada yaşlarının 18'in altında olduğu ve hiçbirinin yoksul ailelerden gelmedikleri belirtildi.

 

Mahkeme kapalı kapılar ardında sürse de yerel basın sanıkların tamamının suçlarını itiraf ettiklerini duyurdu.

 

Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (0)
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?