banner39

Şahin: Cumhurbaşkanlığı için mesaj alınmıştır

Mehmet Ali Şahin, Serikli esnafının Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanlığı konusunda geri adım atmaması isteklerine, "Mesaj alınmıştır" şeklinde cevap verdi.

Arşiv 11.08.2007, 20:45 11.08.2007, 21:29
Şahin: Cumhurbaşkanlığı için mesaj alınmıştır

 

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partilerinin Cumhurbaşkanlığı seçimi için vatandaşların adaylar için isim söylemesi saygı duyacaklarını söyledi.

Genel seçimlerde Antalya'dan 1. sıradan milletvekili seçilen Mehmet Ali Şahin, beraberindeki AK Parti Antalya milletvekilleri ile esnafları gezerek seçimlerde verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Dükkan ve mağazalara giren Şahin, esnaflarla teker teker tokalaştı. Gezi sırasında bazı vatandaşlar, AK Parti'den Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda geri adım atmamasını istedi. Gül konusunda gelen isteklere Bakan Şahin de 'mesaj alınmıştır' cevabını verdi.

Başbakan Yardımcısı Şahin, "TBMM Başkanlığı seçimindeki birlik ve beraberlik tablosunun Cumhurbaşkanlığı seçiminde de yaşanacağına inanıyorum" dedi.

Parlamentonun birlik ve beraberlik içinde TBMM Başkanını seçtiğini belirten Bakan Şahin, aynı birlik ve beraberlik tablosunun cumhurbaşkanlığı seçiminde de yaşanacağına inandığını ifade etti.

Mehmet Ali Şahin, 22 Temmuz genel seçimlerinde Antalya'dan milletvekili seçilmesinde ötürü milletvekili arkadaşları Abdurrahman Arıcı ve Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte Manavgatlılara teşekkür etti. Turizm beldesi Manavgat'ın sorunları ile ilgili Kaymakam Kasım Fikret Dayıoğlu'dan brifing alan Bakan Mehmet Ali Şahin, AK Parti Manavgat ilçe teşkilatı ile birlikte esnafa teşekkür ziyaretinde bulundu.

İHA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?