Sarah Ferguson rüşvet alırken görüntülendi-VİDEO

Türkiye'de çocuk yuvalarında gizli çekim yaparak yayınlayan York Düşesi Sarah Ferguson, rüşvet alırken gizlice görüntülendi.

Sarah Ferguson rüşvet alırken görüntülendi-VİDEO


Sarah Ferguson zengin bir işadamı kılığındaki muhabirin eski eşi Prens Andrew'a ulaşması karlığında 500 bin sterlin rüşvet istediği bildirildi. Zengin bir işadamı kılığına giren News of the World muhabiri Mazhar Mahmut, basın dünyasında 'sahte şeyh' olarak biliniyor.

The News of the World gazetesine göre hayatı skandal olaylar ile geçen Ferguson, bu sefer kendi imajını fena halde zedeleyen tuzağa kendisi düştü. Gizli çekilen görüntülerde Sarah Ferguson, eski eşi York Dükü Prens Andrew'a ulaşması karşılığında işadamından 500 bin sterlin rüşvet istiyor. Ferguson, işadamı kılığındaki muhabirin, ilk etapta teklif ettiği 40 bin doları kabul ediyor.

Görüntülerde Sarah Ferguson, yabancı bir işadamı sandığı muhabiri şu açıklamaları yapıyor: "Bu fırsat sana dilediğin her kapıyı açacak. Senin istediğin bu kapıyı açabilirim. Sen bana bak, ben de sana bakayım. Sen verdiğinin on katını kazanacaksın."

Ferguson, işadamı kılığındaki muhabire, paranın HSBC'deki hesabına yatırılmasını talep ediyor. Hayatı skandal olaylarla geçen Ferguson, en son geçtiğimiz yıllarda Türkiye'deki çocuk bakım evlerinde çektiği gizli görüntülerle uzun süre gündemden düşmemişti. Türkiye ise Ferguson'un suç işlediğini belirterek, İngiltere'den yargılanması için Türkiye'ye iade edilmesini talep etmişti.

Prens Andrew ile b1986 yılında evlenen ve 10 yıl sonra boşanan Ferguson, eski eşinden yıllık 15 bin sterlin dolayında bir nafaka alıyor. Ferguson, Kraliçe Elizabet'in özel sekreteri Lord Charteris tarafından 'adi bir insan' olarak damgalanmıştı.

Bu arada Sarah Ferguson'u oldukça zor durumda bırakan gizli görüntüler hakkında Kraliyet Ailesi'nden bir açıklama henüz yapılmadı.Kaynak: Cihan


 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2010, 07:29
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
gurtbetçi
gurtbetçi - 11 yıl Önce

ülkemizi karalamaya kalkisan ve para icin herseyi yapan "paracankisi" bir sözde düses, aman da ne düses, ee nede olsa "imperyalistlerin" torunlari, bilmem anlatabildim mi ? ruhlarini pazarlayanlar !
saygilarla

banner39