banner39

Savcıların hamlesi Kanadoğlu'nu şok etti!

Her seferinde hukuki konulara yeni yorumlar getiren Kanadaoğlu, savcılarına hamlesine çok şaşkın!

Arşiv 19.02.2010, 14:41 19.02.2010, 15:36
Savcıların hamlesi Kanadoğlu'nu şok etti!

 

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

HSYK tarafından yetkileri ellerinden alınan savcıların son dakika hamlesi yaparak, geleceğini tehlikede gördükleri soruşturmanın delillerini ve dosyalarını İstanbul'daki savcılara göndermesi HSYK'dan sonra Sabih Kanadoğlu'nu da şoka uğrattı. 

Her seferinde yaptığı yeni hukuki yorumlarla tartışmalara neden olan Kanadoğlu, Erzurum'daki savcıların son dakika hamlesi karşısında hayretler içerisinde kaldığını belirterek savcıları "pervasızlık"la suçladı. 

Olayı hayret ederek izlediklerini ifade eden Kanadoğlu, yetkilerinin alındığını bildiği halde, Şanal'ın Ergenekon'la ilgili soruşturma dosyalarını İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na göndermesiyle, görevini kötüye kullandığını savundu. Oysa hukuk uzmanları, savcıların yaptığının gayet yasal bir durum olduğunu söylüyor. 

Yorumlar (2)
ne yapacaksın? 13 yıl önce
Siz yurtdışına dönük haberleri iyi işliyorsunuz ancak yurtiçine giriş yaptığınızdaysa şaşırıyorsunuz ve hatta şaşırtıyorsunuz. O zaman yurtdışıyla ilgili yaptıklarınızdan da kuşku duymak zorunda kalıyor ve haliyle sizi ikircikli izliyorum. Kazandığınız mevzileri kaybetmeyin diye öneride bulunuyorum. Ve elbette önerimi dikkate almayabilirsiniz de... Obejktif vermeniz gereken haberlerde dahi ünlemlerle, son hamlede bir cümle eklemelerle vs işin suyunu çıkartmazsanız daha iyi olmaz mı? Sizin dünya görüşünüzü bildiğim halde izliyorsam, bu bir kalite yakalamış olduğunuzdandır (yoksa bir boşluk dordurduğunuzu düşüneceğim ki o zaman, zamanı geldiğinizde ikameniz sizi çok çabuk geçer ve kazandığınız mevzileri çok çabuk yitirirsiniz). Bir kenara not alın...
azapay 13 yıl önce
Sayın kanadoglu eski durumunu kaybetmiş.Genç doçent karşısındaki durumu üzüntü! verici.Bence son çare olarak parti kurup halkın karşısına çıkıp boyunu ölçtürmelidir....
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?