Sevenleri Bahattin Yıldız'ı etkinliklerle anıyor

Afgan yetimlere umut ışığı olmak için bölgeye giderken hayatını kaybeden Bahattin Yıldız için İzmir ve İstanbul'da anma etkinliği düzenleniyor.

Sevenleri Bahattin Yıldız'ı etkinliklerle anıyor

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

Hayatının insanlara ve insanlığa yardım yapmaya adamış nadide insan Bahattin Yıldız, İzmir'de sevenleri tarafından anılıyor. Yine bir yardım projesi için gittiği Afganistan'dan ebediyete intikal eden Yıldız gidişiyle sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu.

İzmir Dokuz Eylül Ünivesitesi'nde, Bahattin Yıldız'ın sevenleri tarafından düzenlenen anma programa Yıldız tanıyan ve seven herkes davet edildi.

 Bugün saat 19.00'da düzenlecek olan program Üniversitenin İlahiyat Fakültesi Konferans Salonun'da izlenebilecek. Programla ilgili bilgi almak isteyenler 0232 441 32 15 numaralı telefondan bilgi alabilirler. 

SEYR FM'DE ANMA PROGRAM

Ayrıca bugün de saat 17:15 itibariyle bir Seyr FM’de özel bir program yer alacak. HaberKültür.Net sitesinin genel yayın yönetmeni Mahmut Bıyıklı ve HaberKültür.Net editörlerinden Selman Maltaş'ın birlikte gerçekleştireceği programa pek çok Bahattin Yıldız dostu da telefon bağlantılarıyla iştirak edecek.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2010, 14:58
banner53
YORUM EKLE

banner39