banner39

Sezai Karakoç yarın İzmir'de miting düzenliyor

Yüce Diriliş Partisi Genel Başkanı usta şair Sezai Karakoç'un, kendi parti tarihlerinde ilk kez bir miting düzenleyeceği bildirildi.

Arşiv 17.04.2010, 13:50 23.04.2010, 15:20
Sezai Karakoç  yarın İzmir'de miting düzenliyor

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Yüce Diriliş Partisi Genel Başkanı Şair Sezai Karakoç, yarın ilk kez bir miting düzenleyerek halka hitap edecek.

 Yüce Diriliş Partisi’nden yapılan açıklamaya göre, İzmir'in ünlü Konak Gündoğan Meydanı’nda yarın saat 14.00'de ilk kez bir miting düzenleyecekleri bildirildi. 

Açıklamada, Karakoç'un "Türkiye'ye yönelik dış girişimlerin sonuçlarına dikkat çekeceği ve önleyici önerilerde bulunacağı, ayrıca Türkiye'nin güncel problemleri ve geleceği için düşüncelerini" kamuoyuna sunacağı kaydedildi.

Kurulduğu 2007 yılından bu güne hiç miting yapmayan Yüce Diriliş Partisi’nin Genel Başkanı şair Sezai Karakoç da ilk kez partisinin bir miting meydanında partililere hitap etmiş olacak.

Parti'den Diriliş Çağrısı başlıklı bildiride 'Orada, her zaman olduğu gibi, milletimizin başı, gökte, dimdik, alnı tertemiz ve pırıl pırıl, bütün dünyaca görülecek. Milletimizin nasıl bir millet olduğunu bütün dünya bir kez daha anlayacak, öğrenecek.Bu tarihî günde, Genel Başkan Sezai Karakoç'un da Milletimize sesleneceği bu yerde sen de yerini al ve bayrağımızı tut, bayrağımızı yükselt. Öğleden sonra saat 2'de meydanda ol! Varlığını duyur.Geleceğin için sağol!' ifadeleri kullanarak İzmirlilerden Yüce Diriliş Partisi açısından gerçekleştirilecek bir ilke katılmaları istendi.
 

banner53
Yorumlar (1)
Platform Haber 11 yıl önce
Valilik, daha önce izin verdiği mitingi başka bir program var diye iptal etti. Bu sebeple İzmir mitingi belirsiz bir tarihe ertelenmiştir.
26
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?