banner39

Şimdi de süyüklere sertifika

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde yetişkinler için Kültür ve Sanat Sertifika Programı başlıyor.

Arşiv 30.09.2009, 05:28 30.09.2009, 05:28
Şimdi de süyüklere sertifika

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde yetişkinler için Kültür ve Sanat Sertifika Programı başlıyor. Çocuklar memnun kaldı şimdi sıra yetişkinlerde.

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi, çocuklar için düzenlediği yaz sanat kurslarından sonra şimdi de yetişkinler için Ekim-Mayıs döneminde sekiz ay boyunca devam edecek Kültür ve Sanat Kursları Sertifika Programı düzenliyor.

Çocuklarımızı geleceğin birer sanatçısı olarak yetiştirmek için yola çıkan ve kısacık bir yaz dönemine sığdırılan kurs programlarıyla herkesin beğenisini toplayan Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi, yetişkinlerinden gelen yoğun talep üzerine kültür-sanat kursları açıyor.

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nin, Zeytinburnu Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlediği yetişkinler için kültür ve sanat kursları, Güzel Sanatlara Hazırlık adı altında Resim ve Tiyatro-Oyunculuk, Yağlıboya, Bağlama, Keman, Gitar, Ney, Şan, Tiyatro, Ebru, Hat, Tezhip, Dramatik Yazarlık, Uygulamalı Yazarlık Deneyimleri Atölyesi, Karikatür, Fotoğrafçılık, Osmanlı Türkçesi, Diksiyon ve Tambur gibi 19 ayrı branştan oluşuyor.

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nin eğitim salonlarında sekiz ay boyunca sürecek "Kültür ve Sanat Sertifika Programı"na katılarak devamlılık gösteren kursiyerler, eğitim süreci sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü'nden onaylı belge alacaklar.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, "Bu tür sanatsal etkinlikler bizim sanata bakış açımızı yansıtması açısından çok önemlidir. Kültür ve Sanat Kursları Sertifika Programı, vereceği eğitimle ve düzenleyeceği etkinliklerle adından yine başarıyla söz ettirecek." dedi.

Ücretsiz düzenlenen Kültür ve Sanat Sertifika Programı'na kayıt yaptırmak isteyenler, 25 Eylül–10 Ekim tarihleri arasında Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezine başvuruda bulunabilirler.


Adres: Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi Zeytinburnu Meydanı, Semiha Şakir Cad. Zeytinburnu/İSTANBUL
Tel: 0212 415 58 58
Web: www.zeytinburnukultursanat.com

Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?