banner39

Sunexpress bazı seferlerini iptal etti

Sunexpress Havayolları, İzlanda'daki volkanik faaliyet nedeniyle bazı seferleri iptal etti.

Arşiv 17.04.2010, 00:55 17.04.2010, 00:55
Sunexpress bazı seferlerini iptal etti


Sunexpress Havayolları, İzlanda'daki volkanik faaliyet dolayısıyla bazı seferlerin iptal edildiğini bildirdi. Sunexpress'ten yapılan yazılı açıklamada yaşanan olağanüstü durum nedeniyle iptal edilen seferler şöyle sıralandı:

"Bugün; Antalya-Amsterdam-Antalya, Antalya-Munich-Antalya, Antalya-Frankfurt-Antalya, Antalya-Berlin (TXL)-Antalya, Antalya-Hamburg-Antalya, Antalya-Düsseldorf- Antalya, Antalya-Berlin (SXF)-Antalya, Antalya-Hannover-Antalya, Antalya-Dortmund-Antalya, İstanbul SAW-Munster-İstanbul SAW, İstanbul SAW-Düsseldorf-İstanbul SAW, İstanbul SAW-Frankfurt-İstanbul SAW, İzmir-Berlin (SXF)-İzmir, İzmir-Düsseldorf-İzmir, İzmir-Frankfurt-İzmir.

16 Nisan-17 Nisan (Gece uçuşları); İstanbul SAW-Berlin (SXF)-İstanbul SAW, İstanbul SAW-Hannover-İstanbul SAW, İstanbul SAW-Munster-İstanbul SAW, İzmir-Berlin (SXF)-İzmir, İzmir-Hannover-İzmir, İzmir-Cologne/Bonn-İzmir.

Yarın; Antalya-Stockholm-Antalya, Antalya-Amsterdam-Antalya, Antalya-Nuremberg-Antalya, Antalya-Hannover-Antalya, Antalya-Hamburg-Antalya, İzmir-Zurich-İzmir, İstanbul SAW-Stuttgart-İstanbul SAW."

Açıklamada, uçuşları iptal edilen yolcuların havalimanlarına gitmemeleri ve uçuşlarla ilgili bilgi almak için çağrı merkezlerini aramaları istendi.

Ayrıca, Avrupa'da çok sayıda sefer iptali olduğundan, yolcuların gün boyu ya da daha uzun sürebilecek rötarlara karşı hazırlıklı olmaları gerektiği kaydedildi.

Sunexpress'in, durumu yakından takip ederek gelişmelere göre hareket ettiği ve iptal edilen seferlerin yolcularının rezervasyonlarının bir başka Sunexpress uçuşuna ücretsiz olarak alındığı ya da isteklerine bağlı olarak bilet ücretinin iade edildiği aktarıldı.

Biletlerini tur operatörlerinden alan yolcuların ise doğrudan tur operatörleriyle iletişime geçmesi gerektiği ifade edilen açıklamada, ücretsiz rezervasyon değişikliği uçuş tarihlerinin 16-19 Nisan arasında olduğu ve bunun uçuşları iptal edilmemiş yolcular için de geçerli sayıldığı bildirildi.

Kaynak : AA


 

banner53
Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?