banner39

'Tarım ve İnsan' konulu fotoğraf yarışması

Tarım Bakanlığı tarafından ödüllü "Tarım ve İnsan" konulu fotoğraf yarışması düzenleniyor.

Arşiv 23.04.2010, 01:20 23.04.2010, 01:20
'Tarım ve İnsan' konulu  fotoğraf yarışması


Dünya Bülteni/Sıdıka Dağlı

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı; “Tarım ve İnsan” temalı 2. Ulusal Fotoğraf Yarışmasını düzenliyor.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı; “Tarım ve İnsan” temalı 2. Ulusal Fotoğraf Yarışmasını düzenliyor.  Yarışma Genel Katılım, Çiftçi, Öğrenciler, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı mensupları olmak üzere 4 kategoride düzenleniyor.

Yarışmada birinciye 3000 TL para ödülü verilirken, ödüle layık görülen 6 yarışmacıya toplamda 10.000 TL para ödülü veriliyor. Ayrıca dereceye giren eserler, Türkiye sergileri kapsamında kamuoyunun ilgisine sunuluyor.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından 2010 yılında ikincisi gerçekleştirilen Ulusal Fotoğraf Yarışması'na 22 Nisan 2010 tarihinde başlayacak olan başvurular 20 Temmuz 2010 tarihinde sona eriyor.

Tarım ve İnsan konulu ikinci fotoğraf yarışmasının jüri üyeliklerini; Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanı Recep Tezgel, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyeleri Mehmet Arslan Güven ve Dr. Serhat Kaymas, Türkiye’de fotoğraf alanında tek Devlet Sanatçısı olan Ozan Sağdıç, Denizbank Kültür ve Sanat Danışmanı Perihan Yücel ve gazeteci - belgesel yapımcısı Coşkun Aral yapıyor.

Yarışma ile ilgili başvuru ve detaylı bili için; www.tarimyayin.gov.tr adresinden faydalanılabiliyor.


 

banner53
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?