Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika programı

İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı düzenlebiyor.

Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika programı


Ömer Faruk Akari / Dünya Bülteni

İstanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı’nın tanıtım toplantısı ünlü tasarımcıları ve tasarımcı adaylarını bir araya getiriyor.

2010-2011 akademik yılı tanıtım toplantısı ve “Türkiye’de Tasarım Yönetimi” başlıklı panel 14 Haziran Pazartesi günü Santral Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

Sertaç Ersayın, Erdem Akan, Gökçe Dervişoğlu, Serhan Ada ve Renan Gökyay’ın konuşmacı olacağı ve Türkiye’de tasarım yönetimi konusunun ele alınacağı etkinlikte, TKY Ailesinin üyesi olmak isteyen Tasarım yöneticisi adayları erken kayıt imkânlarından da yararlanabilecekler.

30 hafta boyunca, interaktif biçimde yürütülen modülleri takip ederek, konsept oluşturma, organizasyon, ürün geliştirme, promosyon ve pazarlamaya yönelik projeleri tasarım perspektifinden irdeleme imkanı bulan öğrenciler, yenilikçi sektörlerin önde giden isim ve markalarına ait deneyimleri paylaştıkları atölye çalışmalarına da katılabilecek.

Etkinlik, ilgilenen herkesin katılımına açık.
Tanıtım toplantısı ve tasarım kültürü ve yönetimi sertifika programı 14 Haziran 2010 pazartesi günü saat 18.30’da santral kampusunda yapılıyor.
Ayrıntılı Bilgi İçin:
www.bilgi-tasarimsertifika.com   /   0212 311 75 81

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2010, 01:04
banner53
YORUM EKLE

banner39