Uğur Dündar, zekasıyla Baykal'ı akladı

Baykal'la ilgili kasetle herkes bir komplo teorisi ortaya attı ancak Uğur Dündar öyle bir senaryo hazırladı Baykal tamamen temizlenmiş oldu.

Uğur Dündar, zekasıyla Baykal'ı akladı

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Nesrin Baytok'la iddia edildiği görüntülerinin ardından herkes kendine göre bir değerlendirme yaptı. Değerlendirmelerden derin analizlere, derin analizlerden komplo teorilerine kadar herşeyin birbirine karıştığı ortamda yılların tecrübeli gazetecisi Uğur Dündar öyle bir senaryo yazdı ki... 

Dahası Dündar'ın geniş hayal gücünden esinlenerek yazdığı bu senaryonun Akşam Gazetesi yazarı Serdar Turgut tarafından desteklenmesi olayın bir başka boyutunu ortaya koydu.

Bakın Serdar Turgut, Uğur Dündar'ın bu teorisine nasıl anlattı:

SAKIN OLMAZ OLMAZ DEMEYİN!

Ortada bir suikast ihbarı da var bu katiyen unutulmamalı. Kaset olayı ile suikast ihbarı olayı birbirine bağlı olabilir.

Suikast ihbarı gerçi kaset olayının ortaya çıkmasından sonra açıklandı ama ihbar kaset olayından önce yapıldı.

En azından bir suikast hazırlığı olduğu ihbarını parti üst yönetimi ve Baykal'ın yakınlarındaki insanlar biliyordu.

Şimdi şunlar olmuş olamaz mı?
Deniz Baykal'ın bir gündelik yaşam rutini var, evine gidiş saati uyduğu evi var tabii ki.

İhbar geldikten sonra ona 'Dikkatli ol, hayat rutinini değiştirmelisin yoksa seni vurmaları kolaylaşır' denilmiş olabilir.
Bu nedenle Deniz Baykal kendi evine bile gitmemeye başlamış olabilir. Gün içinde üstünü değiştirmesi gerektiğinde bile kullanması için ona bir ev veya birkaç ev hazırlanmıştır.

BAYTOK'UN EVİNDE UYUMAYACAK DA!

Ve şimdi sıkı durun. Uğur Dündar'ın müthiş varsayımını Serdar Turgut'un aktarımıyla dinlemeye devam ediyoruz:

Hatta o dönemde Deniz Baykal'ın kendi evine uyuması bile tehlikeli olacağından başka evlerde uyuması gerekmiştir.

Bu iş için kullanacağı evlerden bir tanesi yıllardır onun en yakınında çalışan ve özel kalem müdiresi olarak hayatının özelini de yakından bilen Nesrin Baytok'un evinin de bulunması ihtimali yüksektir.

Hatta hayati tehlikeden kurtulmak için, uyumak amacıyla da Nesrin Baytok'un evini kullanmaya başlaması da şaşırtıcı olmaz.

Baykal'ın hayatındaki bu rutin değişikliğini bilen 'karanlık güçler', Nesrin Baytok'un evine bir kamera yerleştirseler olabilecekleri düşünebiliyor musunuz?

Kaynak: Internethaber

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2010, 14:51
banner53
YORUM EKLE

banner39