banner39

Zekeriya Beyaz da dinleniyormuş!

24 saat TV'lerden ayrılmayan Zekeriya Beyaz'ı kim, niye dinliyor?

Arşiv 29.05.2008, 16:07 29.05.2008, 16:37
Zekeriya Beyaz da dinleniyormuş!

Başkent'te telekulak tartışması sürerken bir iddia da Zekeriya Beyaz'dan geldi. Beyaz, yaptığı açıklamada, son günlerde ortaya çıkan özel konuşmaların dinlemesi konusunda son derece rahatsız olduklarını söyleyerek "Ailem ve yakın çevrem beni sık sık uyarıyor. 'Aman telefonda konuşmalarına dikkat et, önemli bir şey konuşma' diye. Ben de konuşmalarımı hem resmi yapıyorum hem de kısa kesmeye çalışıyorum" dedi. Beyaz, cep telefonundan görüşme yapmadığı zamanlarda dahi sesler geldiğini belirterek şunları söyledi:

"Telefon masanın üstünde durduğu halde, içinden bir takım anlaşılmayan konuşma sesleri geliyor ve kesiliyor. Bu zaman zaman oluyor ve bir anlam veremiyorum. Çevreme sordum soruşturdum, cep telefonları konuşma halinde olmadığı, fakat konuşmaya açıkken de başkaları tarafından bir dinlenme aracı olarak kullanılabildiğini söylediler. Bilmiyorum son derece rahatsızım ve tedirginim. Ve de Türkiye'miz adına son derece üzgünüm" diye konuştu

Beyaz geçen haftalarda dava için gitti Tekirdağ'da cezaevindeki Doğu Perinçek'i görmeye gitmiş, gerekli izin alınamayınca da "Hepimiz Ergenekonuz" açıklamasını yaparak gündeme gelmişti.

banner53
Yorumlar (0)
30
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?