banner15

Zindani AİDS'in ilacını buldu

İslam dünyasının tanınmış düşünürlerinden Abdülmecid ez-Zindani AİDS'in ilacını buldu.

Zindani AİDS'in ilacını buldu

Dünya Bülteni Haber Merkezi

 

İslam Konferansı Örgütü (İKÖ)’ne bağlı Kur’an’daki İlmi Mucizeler Komisyonu Başkanı Abdülmecid Ez-Zindani, AİDS ilacını bulduklarını açıkladı.

 

Yemen’in başkenti San’a’daki İman Üniversitesi’nin rektörlüğünü de yapan Abdülmecid Ez-Zindani, 4 kişilik uzman heyetin dört yıldır sürdürdükleri çalışmalar sonunda Aids’e karşı etkili bir ilaç keşfettiklerini, ilacı bir çok hasta üzerinde denediklerini ve yararlı olduğunu gözlemlediklerini söyledi.

 

Arap gazeteleri ve televizyonlarının bugünkü manşetlerinde yer alan haberlerde belirtildiğine göre Ez-Zindani, ilacın yüzde yüz doğal olduğunu ve otlardan yapıldığını bildirdi. Zindani birçok kişinin AİDS'den bu ilaç sayesinde kurtulduğunu vurguladı. Zindani Alman, İngiliz ve Fransız doktorların bu başarının ardından kendinden bolca ilaç istediğini ancak patent hakkını almakta zorlandığını vurguladı.

 

Konuyla ilgilenen uzmanları ve bilim adamlarını ilacı denemeleri için Yemen’e davet eden Ez-Zindani, yabancı şirketlerin tekibi çalarak kendi adlarıyla üretim yapmasından korktuğu için ilaçla ilgili ayrıntıları vermekten kaçındı.

 

Not: Abdülmeci ez-Zindani ile bulduğu AİDS ilacı ve aynı zamanda şeker hastalarına iyi gelecek ilaç ile ilgili yaptığımız röportaj yakında "Dünya Bülteni"nde yayımlanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 09:31
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48