banner39

Yusuf Özdağ'ın 'Eskisi Gibi' klibi yayında

Yusuf Özdağ, söz ve müziği tamamen kendisine ait olan “Eskisi Gibi” isimli şarkısına klip çekti. Özdağ’ın klibi 12 Mayıs’ta tüm müzik platformlarındaki yerini aldı.

Genel 12.05.2021, 17:19 16.05.2021, 12:28
Yusuf Özdağ'ın 'Eskisi Gibi' klibi yayında

Sosyal medyada yayınladığı şarkılarının yanı sıra, bazı ulusal ve yerel televizyon kanallarına da konuk olarak performans sergileyen Özdağ, müzikseverler tarafından ilgiliyle takip ediliyor. 

Özdağ, söz ve müziği tamamen kendisine ait olan, ''Eskisi Gibi'' adlı tekli eseriyle sevenleriyle buluştu. 

İkinci klip müjdesi

Yayınlanan olan "Eskisi gibi" adlı tekli eserinin tanıtımında yaşadığı hayattan gördüklerini ve kendisine yansıyan olayları kaleme alarak esere dönüştürdüğünü belirten Özdağ, ''Eskisi Gibi'' klibinin ardından yine kendisinin kaleme alarak bestelediği "Dön Dünya" isimli ikinci eserine klip çekeceğinin müjdesini verdi.

Tanıtım videosu büyük ilgi topladı

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile klibin tanıtım videosunu yayınlayan Özdağ: Elazığ'da çekilerek yörenin de kendine has doğa dokusunun izlerini taşıyan klibinin pandemi sürecinde zor şartlar altında çekimini gerçekleştirdiğini, bu durumun çekimlere farklı bir tat oluşturduğunu açıkladı. Özdağ, söz ve müziği kendisine ait olan eserinden beklentilerinin yüksek olduğunu ve takdirini sevenlerinin beğenisine bıraktığını söyledi.

12 Mayıs’ta tüm müzik platformlarında ve alanında en iyisi olan NetD kanalında yerini alan tekli eserin yaza damga vurması bekleniyor.

Yusuf Özdağ kimdir? 

Elazığ’da yaşayan Yusuf Özdağ, aslen Bingöllüdür. 1997 doğumlu olan genç sanatçı, üniversite hayatının yanı sıra çok sevdiği müzik ile uğraşmış ve mezun olduktan sonra basın sektöründe çalışırken bir yandan da müzik tutkusuyla çeşitli projeler yürütmüştür. 

banner53
Yorumlar (0)
19
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?