banner39

Aamir Khan'dan müthiş oyun.. Bir kilo unu beğenmeyenlere ders

Aamir Khan ihtiyacı olan herkese 1 kg un dağıtacağını duyurdu, yardımı az bulanlar rağbet etmedi ve yardımı almaya sadece 1 kg un’a bile muhtaç olanlar geldi, un poşetlerini alıp eve gidenler poşetin içinde 15000 rupi yani 1375 ₺ buldu. Yardım gerçekten ihtiyacı olana gitti.

Asya 28.04.2020, 15:10 24.10.2020, 01:34
Aamir Khan'dan müthiş oyun.. Bir kilo unu beğenmeyenlere ders

Yardımsever kimliği ile daha öncede adından söz ettiren Hintli aktör Aamir Khan, yine çok konuşulan ve takdir gören bir yardım kampanyası başlattı.

Ünlü aktör Aamir Khan ilk adım olarak ihtiyacı olanlara birer kiloluk un paketleri dağıtacağını duyurdu. Fakat bu miktar az olduğu için birçok kişi un bu duyuruyu dikkate bile almadı.

Gerçekten ihtiyacı olan kişiler ise gidip birer kiloluk un paketlerini aldı. İşte o insanları hiç ummadıkları bir sürpriz bekliyordu. Aamir Khan birer kiloluk un paketlerinin içine 15 bin rupi koymuştu.

Birer kiloluk un paketlerini alan kişiler, kendileri için önemli olan 15'in bir rupi'yi (1375 TL) bulunca bu beklemedikleri sürpriz karşısında mutlu oldular.

Aamir Khan'ın bu yardımı sosyal medyada da büyük yankı yarattı. "Demek ki gerçekten ihtiyaç içinde olanlar un paketlerini aldı" yorumları yapıldı.

banner53
Yorumlar (4)
fatih 1 yıl önce
yöntem güzel bir kilo una ihtiyacı olan insanlar asıl yardıma da ulaşmış oldular. ancak bunun bu şekilde medyaya yansıyıp amir khanın kendi reklamına dönüşmesi yardımın amacının sadece yardım olmadığı sanki asıl amaç piarmış gibi gözükmesine sebep oluyor niyeti halisse Allah kabul etsin ne diyelim. adam gidiyor bakkala en borçlu yada durumu iyi olmayanların borçlarını kapatıyor kimseninde haberi olmuyor Allah bilse yeter
S. Döngü 1 yıl önce
Para mikropuysa unlar mındar olur unun içine para KonmZ
Eylul 1 yıl önce
S. Döngü, o parayla istediği kadar mikropsuz un alır dert etme sen. Ayrıca hiç açlık çekmediğin çok belli.
hunkartensi 1 yıl önce
helal olsun bizde yine neredeyse daire karalı olacaklar lüx arabalara binenler yardım için müracaat ediyorlar gerçekten yardıma muhtaçlar ise zorlanıyor neden akıllıca yapılmıyor yardımlar fak fuk fon dan yardım yapılabilir buna benzer kurumlardan yardımlar yapılabilir illada müracaat etmek lazım değil işsiz kalmış yardıma ihtiyacı olduğu anlaşılmaz mı yanlız anneler yanlız kişiler yardıma ihtiyaç duymaz mı adam akıllıca davranmış gerçekten ihtiyaç sahipleri ne yardım edilmiş böylelikle
35
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?