banner39

Almanya İslam Konferansı anketi yapılıyor

Almanya İslam Dernekleri Birliği DIV, Almanya'daki Müslümanların İslam Konferansı hakkında ne düşündüklerini belirlemek için bir anket başlattı.

Avrupa 19.02.2014, 17:35 19.02.2014, 17:35
Almanya İslam Konferansı anketi yapılıyor

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Almanya'da Federal İçişleri Bakanlığı tarafından 2006'dan bu yana düzenlenen İslam Konferansına Müslümanları temsil eden dernek ve birlikler ile bazı şahıslar davet ediliyor. Toplantıda Mülsümanlarla ilgili konular ve İslam ile Almanya'daki politik çevrelerin ilişkileri üzerinde duruluyor.

Yeni Federal İçişleri Bakanı Thomas de Maiziere, bu yıl yapılacak konferansta bazı değişiklikler yapacağını bildirmişti. İslam birliklerinin ve Müslümanların ihtiyaçlarının konferansta daha iyi temsil edilmesini sağlamak amacıyla Almanya Müslümanlar Konseyi ZMD üyesi Almanya İslam Dernekler Birliği DIV, bir anket başlattı.

DIV bu anketle özellikle kendi üyelerine ve Almanya'nın daha çok Hessen ve Rheinland-Pfalz eyaletlerinde yaşayan Müslümanlara, İslam Konferansı hakkındaki düşünce ve beklentilerini ifade etme imkanı sağlıyor. Cevaplar anonim olarak değerlendirilecek ve anket 28 Şubat 2014'e kadar devam edecek. Ankete katılmak isteyenler şu linkten DIV sitesindeki soruları cevaplayabilirler: http://admindiv.polldaddy.com/s/div-umfrage-zur-deutschen-islamkonferenz.

banner53
Yorumlar (0)
26
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?