banner39

banner35

Mustafa Şentop'tan Sırbistan Meclis Başkanı'na tebrik mektubu

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Sırbistan Cumhuriyeti Ulusal Meclisi Başkanı İvica Daçiç'e tebrik mektubu yollayarak Sırbistan Cumhuriyeti'nin Milli Günü'nü kutladı.

Avrupa 15.02.2022, 09:53 15.02.2022, 10:04
Mustafa Şentop'tan Sırbistan Meclis Başkanı'na tebrik mektubu

 TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Sırbistan Cumhuriyeti'nin Milli Günü'nü kutladı. Şentop, Sırbistan Cumhuriyeti Ulusal Meclisi Başkanı İvica Daçiç'e milli gün dolayısıyla tebrik mektubu gönderdi.

"Sırbistan Milli Günü dolayısıyla şahsım ve Türkiye Büyük Millet Meclisi adına Sırbistan halkını en içten duygularla tebrik ederim." ifadelerine yer veren Şentop, mektubunda şunları kaydetti:

"Türkiye ile Sırbistan arasındaki köklü dostluk ilişkilerimizin ve parlamentolarımız arasındaki yakın iş birliğinin her alanda daha da geliştirilmesi samimi dileğimizdir. Bu bağlamda devam ettirdiğimiz temaslarımız, parlamentolarımız arasındaki yapıcı diyaloğun somut bir tezahürüdür.

Bu duygu ve düşüncelerle, Sırbistan halkına sıhhat, huzur ve refah, zatıalinize ve şahsınızda Sırbistan Ulusal Meclisinin değerli üyelerine çalışmalarında başarılar dilerim."

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?