banner15

Putin'den 4'ncü Dünya Savaşı incileri

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkesinde televizyonlardan canlı yayınlanan Direkt Hat programında halkın sorularını yanıtlıyor.

Putin'den 4'ncü Dünya Savaşı incileri

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkesinde televizyonlardan canlı yayınlanan Direkt Hat programında halkın sorularını yanıtlarken Einstein'dan alıntı yaparak, "Üçüncü Dünya Savaşı'nda nasıl silahlar kullanılacağını bilmiyorum. Fakat bu savaşta, sopa ve taşlar" kullanılacak " dedi.

Putin, dördüncü dönemi için yemin etti: Tarih yalnızca bir şeyi affetmez...

Çağrı merkezlerine ulaştırılan sorulara bakılınca bu yılki programda, iç politika ve ekonomik ile sosyal sorunlarla ilgili sorunların çoğunlukta olduğu görüldü.

Putin'e yöneltilmesi için çağrı merkezlerine gönderilen sorulardan bazılarıysa; Rusya liderinin ABD

Başkan Donald Trump'la buluşmayı planlayıp planlamadığı, Batı'yla ilişkilerin yakın zamanda düzelmesini bekleyip beklemediği, Rusya'daki geçim sıkıntılarını gidermek için ne yapmayı planladığı ve petrol fiyatlarının bu kadar hızlı yükselmesinin sebepleriyle ilgili.

Ayrıca, bu yılki program, Rusya lideri Putin'in tarihi bir destekle yeniden devlet başkanı seçildiği mart seçimleri sonrası dördüncü dönemine resmen başlaması ardından düzenlenen ilk program olacak.

Rusya lideri geçen yıl düzenlenen programda dört saat süren canlı yayında kendine yöneltilen 70 soruya yanıt vermişti.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 13:41
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48