banner39

Bosna Hersek'te hayat normale dönüyor

Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçiliği, "Bosna Hersek'te geçen hafta başlayan protesto gösterilerinin şiddeti azalırken, durumun normale dönmekte olduğunu" açıkladı.

Balkanlar 14.02.2014, 20:47 15.02.2014, 08:03
Bosna Hersek'te hayat normale dönüyor

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Bosna Hersek'te geçen hafta başlayan protesto gösterilerinin şiddeti azalırken, durumun normale dönmekte olduğu belirtildi.

Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçiliği tarafından sosyal medya üzerinden yapılan yazılı açıklamada, Bosna Hersek'te yaşayan ve bu ülkeye seyahat etmeyi planlayan Türk vatandaşları için endişe verici bir durum olmadığı belirtildi.

"Bosna Hersek'te, geçen hafta başlayan protesto gösterilerinin şiddeti azalırken, durumun normale dönmekte olduğunun gözlendiği" ifade edilen açıklamada, bununla birlikte Türk vatandaşlarının olası her türlü gösteriden uzak durmayı sürdürmeleri istendi.

Öte yandan, Saraybosna'daki Cumhurbaşkanlığı binası önünde toplanan bir grup, kentin en işlek caddelerinden biri olan Mareşal Tito Caddesi'ni kısa süreyle trafiğe kapattı. Göstericiler, çeşitli sloganlar attıktan sonra sessizce dağıldı.

 

 

banner53
Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?