banner39

Kültür ve Turizm Bakanı Bulgaristan'a gidecek

Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş, 12-13 Şubat'ta turizm sektörünün temsilcileriyle Sofya'ya yapacağı ziyarette, Avrupa Birliğine üye ülkelerin turizm bakanlarına Türkiye'nin turizmdeki büyümesini anlatacak

Balkanlar 11.02.2018, 13:26 11.02.2018, 13:26
Kültür ve Turizm Bakanı Bulgaristan'a gidecek

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Avrupa Birliğine üye ülkelerin turizm bakanlarıyla Bulgaristan'da bir araya gelecek.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kurtulmuş, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da 12-13 Şubat'ta düzenlenecek "Turizm Bakanları Üst Düzey Toplantısı" ile "Turizm ve Ekonomik Büyüme Hakkında Üst Düzey Bakanlar Konferansı"na katılacak. Kurtulmuş'a turizm sektörünün temsilcileri de eşlik edecek.

Avrupa Birliğine üye ülkelerin turizm bakanlarına Türkiye'nin turizmdeki büyümesini anlatacak Kurtulmuş, turizm alanında uzman kuruluş ve birlik temsilcileriyle ikili temaslar da gerçekleştirecek.

ÇİN PAZARI MASADA

Turizmde büyüme, güvenlik ve Çin pazarının masaya yatırılacağı konferansın panel başlıkları, "Turizm ve Ekonomik Büyüme-Bağlantı Kurma, Dijitalleştirme ve Yatırımlar", "Turizm ve Güvenlik-Jeopolitik ve Jeo-ekonomik Yönleri" ve "2018 Avrupa ve Çin-Yeni Boyutlar, Zorluklar ve Fırsatlar" olacak.

Yorumlar (0)
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?