banner39

Kaspersky Türkiye'ye geliyor

Dünyanın en önde gelen güvenlik çözümlerinin CEO'su CeBIT Bilişim Fuarı'na katılmak üzere Türkiye'ye geliyor.

Bilim Teknoloji 20.09.2010, 18:51 20.09.2010, 18:51
Kaspersky Türkiye'ye geliyor

Teknoloji Güvenliği konusunda uzmanlaşan ve kullanıcılarına yeni güvenlik çözümleri üreten Helyum Bilişim, CeBIT 2010 Eurasia Fuarında Eugene Kaspersky ile bilişim meraklılarını buluşturacak.

IT Güvenlik Yazılımında lider isimlerden olan Kaspersky şirketinin Ceo'su Eugene Kaspersky 6 Ekim 2010 tarihinde, CeBIT'de Helyum standında bulunacak. Dünyanın en önde gelen güvenlik çözümlerinin Türkiye Distribütörlüğünü yapan Helyum Bilişim, iş ortaklarını, Kaspersky kullanıcılarını ve ilgilenen herkesi Eugene Kaspersky ile tanışmak ve deneyimlerini paylaşmak için standına davet ediyor.

Yeni ürünlerini de tanıtacak olan Helyum Bilişim, 6 Ekim - 10 Ekim 2010 tarihleri arasında, Büyükçekmece Tüyap Kongre merkezinde gerçekleşecek olan CeBIT Bilişim Eurasia fuarında salon 5, B24 standında yerini alıyor.

Kurumlardan son kullanıcılara kadar her türlü müşteri grubunun güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri sunan Helyum Bilişim, Kaspersky( İnternet güvenliği), Bloxx (içerik filtreleme), SurGATE (e-posta güvenliği) ve Infowatch (DLP çözümleri) 'ni fuar süresince, ziyaretçilerine tanıtırken, fuarın ilk gününde 1 saatlik sunumu esnasında ürünleri ile ilgilenenlere detaylı ürün tanıtımlarını gerçekleştirecek.

Şifreleme, Telekomünikasyon ve Bilgisayar Bilimi Fakültesi'nden mezun olan Eugene Kaspersky, 1989 yılında bilgisayarına Cascade virüsünün bulaşması üzerine bilgisayar virüsleri konusunda çalışma yapmaya karar verdi. 1991-1997 yılları arasında, bir grup iş arkadaşıyla birlikte AVP antivirüs projesini geliştirdiği KAMI Bilgi Teknolojileri Merkezi'nde çalıştı. Daha sonra AVP'nin adı 2000 yılının Kasım ayında Kaspersky Anti-Virüs olarak değiştirildi. 1997 yılında kurulan Kaspersky Lab'ın kurucu ortaklarından olan Eugene Kaspersky, 2007 yılında Kaspersky Lab'ın CEO'luğuna atandı. Eugene Kaspersky günümüzde bilgi güvenliği alanında sahip olduğu 15 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen antivirüs uzmanlarından biri haline geldi. Bu bilgi ve birikimini, dünyanın dört bir yanında, konuşmacı olarak davet edildiği seminer ve konferanslarda düzenli olarak katılımcılara aktarıyor. Kaspersky'nin ayrıca, bilgisayar virüsleriyle ilgili çeşitli makale ve inceleme yazıları da bulunuyor.


Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?