banner39

banner35

Türk Telekom'dan iki yıl ücretsiz internet

175’inci kuruluş yıldönümünü kutlayan Türk Telekom, bugüne kadar hiç internet bağlatmamış evlere interneti 2 yıl ücretsiz verecek

Bilim Teknoloji 22.04.2015, 13:46 22.04.2015, 13:46
Türk Telekom'dan iki yıl ücretsiz internet

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Türk Telekom’dan 175’inci yılında bedava internet kampanyası geldi. Türk Telekom Grubu CEO'su Rami Aslan, evlerinde internet olmayanları ücretsiz internetle buluşturacaklarını açıkladı. Arslan, "Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese 2 yıl süreyle interneti ücretsiz sunuyoruz." dedi.

Aslan, sözlerine şöyle devam etti: 3G servisleri bugün Türk Telekom altyapısı sayesinde hizmet veriyor. Heyecanla beklediğimiz ve yakın zamanda Sayın Bakanımızın müjdesini verdiği 4G servisleri de Türk Telekom’un güçlü ve yaygın fiber altyapısı üzerinde hayata geçecek. Tüm enerjimizle ve sağduyumuzla 4G için hazırız." Aslan, ayrıca Türkiye'nin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak önemli bir projenin müjdesini verdi: “İlklerin şirketi olarak bugün bir ilki daha Türkiye’nin hizmetine sunuyoruz. Evlerinde internet bulunmayan tüm vatandaşlarımızı ücretsiz internetle buluşturuyoruz. Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese iki yıl boyunca interneti ücretsiz sunuyoruz. 4 GB kotalı 4 Mbps hızındaki ücretsiz internet bağlantısıyla bu dijital uçurumu aşmak ve Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz.

Yorumlar (0)
28
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?