banner39

İsrailli askerden terbiyesizlik!

İsrail askerleri Filistin'in El-Ezeriye kentinde bacağından vurarak yaraladıkları 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğun boğazını tutarak hatıra fotoğrafı çektirdi

Dünya 11.02.2014, 13:24 11.02.2014, 13:24
İsrailli askerden terbiyesizlik!

Dünya Bülteni/Haber Merkezi

İsrailli askerler 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirdi. İsrail askerlerinin bu terbiyesizliği amatör kameralara yansıdı.

Olay, geçtiğimiz Cuma günü Kudüs'ün doğusunda bulunan El-Ezeriye kentinde yaşanan çatışmalar sırasında meydana geldi. Olay anında orada bulunan bağımsız bir gazeteci ise İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Yasin el-Karaky isimli çocuğa uyguladıkları zulmü görüntüledi.

Görüntülerde, plastik mermiyle bacağından vurulan çocuğun etrafını saran askerlerden bir tanesinin yerde yatan çocuğun boğazına sarılarak yerden kaldırması ve hatıra fotoğrafı çektirmesi görülüyor. İsrailli asker, zorlukla nefes alan çocukla dalga geçercesine birkaç farklı fotoğraf çektiriyor. Elleri kelepçeli olan çocuk daha sonra gelen askeri bir aracın arkasına yaka paça bindirilip götürülüyor.

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?