'Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa etti' iddiası

Gece yarısı ortaya atılan iddialara göre Selçuk istifa etti ve bu istifa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilerek kesinleşti. Ancak konuyla ilgili şu ana kadar ne resmi bir açıklama yapıldı ne de yalanlama geldi.

Eğitim 30.07.2021, 12:13
'Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa etti' iddiası

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye'deki eğitim süreci de dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi ağır darbe alırken, öğrenci ve öğretmenler de büyük mağduriyetler yaşadı.

Eğitim sürecinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle sık sık eleştirilerin hedefi olan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile ilgili gece yarısı ortaya atılan iddia ise kısa sürede gündem oldu.

Bakan Selçuk'un istifa ettiği ve bu istifanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildiğine ilişkin iddia ortalığı karıştırdı. Resmi makamlardan istifa iddiasına ilişkin henüz bir açıklama yapılmazken, iddiaya yalanlama da gelmedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un istifa ettiğine dair iddiayı paylaşan sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili çok sayıda paylaşım yaparken, konu kısa sürede Twitter'da TT oldu.

SonDakika

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?