banner15

Şehir'den Finans Hukuku sertifika programı

İstanbul Şehir Üniversitesi 'Finans Hukuku' alanında Türkiye'nin ilk sertifika programını düzenliyor

Şehir'den Finans Hukuku sertifika programı

Dünya Bülteni/Haber Merkezi

Bilim ve Sanat Vakfı tarafından kurulan İstanbul Şehir Üniversitesi bünyesindeki Yaşam Boyu Öğrenim, Uygulama ve Araştırma Merkezi, 'Finans Hukuku' alanında Türkiye'nin ilk sertifika programını düzenliyor. 

Finans Hukuku Sertifika Programı, Türkiye'de ekonomi, finans ve hukuk ile bağlantılı faaliyet alanlarında çalışanların, temel hukuk, temel finans ve temel ekonomi bilgilerini geliştirmelerine imkân vermek ve bu alanlarda edinecekleri bilgileri iş hayatlarında daha verimli ve etkili kullanmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Herkese açık olan programda, hukukçular, ekonomi ve finansa dair temel bilgileri en sade ve iş hayatına uyacak içerikte öğrenirken; ekonomist ve finansçılar da mesleklerinde ve özel hayatlarında kullanabilecekleri pratik hukuk kurallarını öğrenme imkânı elde edecekler.

Program modüler bir yapı ile tasarlandığından, her düzeydeki katılımcı için yararlı ve gerekli bir eğitim programı ortaya konulmuş. Bu programda seçkin bir akademik kadro yanında, iş hayatının seçkin profesyonelleri ile gerçek olayları ve gerçek sorunları, ekonomi, finans ve hukuk çerçevesinde tartışma imkânı oluşturuluyor.

20 Eylül 2011- 5 Ocak 2012 tarihleri arası yapılacak olan Finans Hukuku Sertifika Programına bankalar, aracı kurumlar, halka açık ya da halka kapalı aile şirketleri, tüm finansal kuruluşlarda çalışan yönetici, denetçi, müfettiş ve benzeri unvanlar altında çalışan herkes katılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2011, 17:09
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35