Finans sempozyumu yapılıyor

Marmara Üniversitesi, Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu ile Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü “Yükselen Ekonomilerde Finansman: Fırsatlar, Sorunlar Ve Çözümler” konulu Uluslar arası katılımlı finans sempozyumu düzenliyor.

Finans sempozyumu yapılıyor

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Marmara Üniversitesi, Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu ile Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nün 2002 yılından itibaren geleneksel hale getirdiği Uluslararası Finans Sempozyumu, her yıl farklı bir tema ile, akademisyenlerin finans sektörünün üst düzey yöneticilerinin katılımı ile düzenleniyor. Uluslararası Finans Sempozyumu ile uluslararası boyutta yerli ve yabancı öğretim üyeleri ülke gündeminde yer alan temayı farklı başlıklarla akademik platformda tartışılyor. Ayrıca, sempozyumda sunulan bildiriler kitap haline getirilerek okuyucuların ve konu ile ilgilenenlerin hizmetine ve finans literatürüne sunulacak.

Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu ve Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü olarak 2002’den beri gelenekselleşen Finans Sempozyumu bu yıl da 21 Ekim 2011 tarihinde yapılacak. Sempozyumun konusu “Yükselen Ekonomilerde Finansman: Fırsatlar, Sorunlar ve Çözümler” olarak belirlenmiş.

Sempozyum Marmara Üniversitesi Sultanahmet Rektörlük Binası Ord. Prof. Dr. Nihad Sayar Konferans Salonunda yapılacak. Bildirilerin son gönderilme tarihi ise 26 ağustos.

İletişim:finans2011@marmara.edu.tr

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2011, 14:02
banner53
YORUM EKLE

banner39