Liderlik ve organizasyon yönetimi

Bilim Sanat Vakfı Küresel Araştırmalar Merkezi Yuvarlak Masa Toplantıları kapsamında Liderlik ve Organizasyon Yönetimi semineri düzenliyor.

Etkinlikler 24.05.2011, 11:20 24.05.2011, 14:02
Liderlik ve organizasyon yönetimi

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Küresel düzeyde yaşanan siyasi, ekonomik ve sosyo-kültürel dönüşümleri teorik ve tarihsel perspektiften, mukayeseli yöntemlerle açıklamaya yönelik disiplinler arası çalışmaları yürüten Küresel Araştırmalar Merkezi “Etkin Yönetim Söyleşileri”nin on sekizincisinde, Kastamonu Entegre Genel Müdürü Haluk Yıldız, “Liderlik ve Organizasyon Yönetimi” başlıklı bir konuşma gerçekleştiriyor. Toplantı 28 Mayıs tarihinde Bilim Sanat Vakfı Zeyrek salonunda yapılacak.

Haluk Yıldız Kimdir?

1959’da Samsun’da doğan Haluk Yıldız, 1981’de Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş. Karadeniz Bakır İşletmeleri (Samsun) ve Aksa Akrilik Kimya Sanayi (Yalova) şirketlerinde takriben on yıl özellikle mühendislik, enerji ve yatırım konularında çalışmış. 1992’de Kastamonu Entegre’de çalışmaya başlamış; sırayla MDF fabrikası yatırım müdürü, fabrika müdürü ve genel müdür yardımcısı görevlerinde bulunmuş. 2000 yılından bu yana Kastamonu Entegre’nin genel müdürü olarak görev yapmakta. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?