Matematik öğretmenleri buluşuyor

İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği bünyesinde kurulan Matematik Platformu, 9 Nisan 2011 Cumartesi günü Matematik Öğretmenlerini bir araya getiriyor.

Matematik  öğretmenleri buluşuyor

Dünya Bülteni/Haber Merkezi

İGEDER bünyesinde kurulan Matematik Platformu, Matematik öğretmenleri arasında birlik ve beraberliği sağlayacak ortamlar oluşturmayı amaçlayarak 2010-2011 öğretim yılı ikinci döneminde faaliyetlerine başlamış.

Matematik Platformu, Matematik Öğretmenlerinin bilgi ve birikimlerini paylaşabilmelerini, sorunlarını ve çözüm önerilerini tartışabilmelerini ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak çalışmaları ortaya koyabilmelerini hedefliyor.

9 Nisan 2011 Cumartesi günü yapılacak olan Matematik Öğretmenleri Tanışma Toplantısı ile düzenlenmesi gereken tüm faaliyetlerin yanı sıra mesleğe ve alanlara yönelik görüş ve önerileri paylaşmak üzere Matematik öğretmenleri İGEDER’ e davet ediliyor.

Toplantıda ayrıca İGEDER Matematik Platformunun amaç ve hedefleri, Matematik öğretmenlerinin sorunları, materyal paylaşımı imkânları ve katılımcıların ilgi ve istekleri doğrultusunda oluşturulacak çalışma komisyonlarının belirlenmesi başlıkları ele alınıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2011, 14:52
banner53
YORUM EKLE

banner39