banner39

Suçıktı şiir akşamları

18. Suçıktı Şiir Akşamları 16–17 Temmuz 2011 tarihlerinde Balıkesir’in Dursunbey İlçesi’nde yapılıyor.

Etkinlikler 14.07.2011, 13:42 14.07.2011, 13:49
Suçıktı şiir akşamları

Dünya Bülteni/Haber Merkezi

Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen ve Dursunbey Belediyesi tarafından organize edilen “Suçıktı Günleri ve Şiir Akşamları” nın 18. kez yapılıyor. Etkinlik kapsamında halka açık şiir okuma ve şiir yazma yarışmaları da düzenleniyor.

Etkinliğe bu yıl katılacak olan şairler Ali Ural, Celal Fedai, Hayriye Ünal, Gonca Özmen, Osman Özbahçe, Mustafa Muharrem, Osman Konuk, Hüseyin Atlansoy, Ayşe Sevim, Fatma Şengil Süzer, Bülent Parlak, Halil İbrahim Polat, Alper Gencer, Furkan Çalışkan, Nurettin Durman, Mehmet Aycı, Adem Turan, Hüseyin Akın, Ahmet Edip Başaran, Ali Sali, Hasan Selami Binay, Ahmet Veske.

Suçıktı Şiir Akşamları’na bağlı etkinlikler içinde ilk gün yer alan panelin konusu:”Şiirin medyası var mı?”. Hüseyin Akın’ın yöneteceği panelin konuşmacıları Ali  Ural, Celal Fedai, Gonca Özmen ve Mustafa Muharrem.

Suçıktı Şiir Akşamları’nın  18.si, ikinci günü Furkan Çalışkan’ın yöneteceği “Şairin hayatı şiire dâhil mi?” konulu ve Osman Özbahçe, Hayriye Ünal, Halil İbrahim Polat ve Adem Turan’ın konuşmacı olduğu atölye çalışması ile son bulacak.

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?