banner15

Üsküdar 'da Fotoğraf Yarışması

Üsküdar Belediyesi 23'ncü Uluslararası Kâtibim Festivali kapsamında 'Üsküdar'ın Hazireleri' konulu fotoğraf yarışması düzenliyor

Üsküdar 'da Fotoğraf Yarışması

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Üsküdar Belediyesi "Altın Şehir Üsküdar'ın Hazireleri" konulu fotoğraf yarışması düzenliyor.

23'ncü Uluslararası Kâtibim Festivali kapsamında bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Fotoğraf Yarışması'na kayıtlar başladı. Yüzyıllar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapan Üsküdar'ın hazirelerini fotoğraf sanatı yolu ile belgelemek amacıyla "Altın Şehir Üsküdar'ın Hazireleri" konu başlıklı düzenlenen fotoğraf yarışmasına başvurular 22 Ağustos 2011 Pazartesi günü son buluyor.

 Fotoğraf sanatına katkıda bulunmak, Üsküdar'ın günlük hayatını ve tarihi dokusunu gelecek kuşaklara aktarabilmek, tarihi, kültürel ve sosyal yapısını kalıcı olarak belgelemek ve geleceğe taşımak amacıyla Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen ödüllü fotoğraf yarışmasında sonuçlar 27 Ağustos tarihinde açıklanırken ödül töreni ve sergi açılışı 7 Eylül Çarşamba günü saat 18:00'de Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde gerçekleştiriliyor.

 Yarışmada 10 adet Eşdeğer Başarı Ödülü sahiplerine 1000'er TL ödenirken, başarılı bulan fotoğraflar için de satın alma ödülü yer alıyor. Ayrıntılı bilgi ve yarışma şartnamesine Üsküdar Belediyesi resmi sitesinden ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2011, 15:57
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35