banner39

28.03.2018, 09:43

FETÖ'cüleri sarmış bir korku

Hepimizin malumu, Akın İpek diye tescilli bir FETÖ'cü var. Sıradan bir FETÖ'cü de değil. FETÖ'nün en büyük finansörlerinden. Şu anda İngiltere'de kaçak. SETA'dan Enes Bayraklı, Hacı Mehmet Boyraz ve Oğuz Güngörmez İngiltere'deki FETÖ yapılanmasıyla ilgili önemli bir rapor hazırladı. Rapor, saha çalışmasına ve açık kaynaklara dayanıyor.

Öyle anlaşılıyor ki rapor FETÖ'nün eteklerini bir hayli tutuşturmuş. En çok da Akın İpek'i bunalıma sokmuş. Zira ne kadar kirli çamaşırı varsa çıkmış ortaya. Twitter'dan tehditler savurmaya başlamış. Birbirinden kıymetli araştırmacı arkadaşlarımızı sindirmeye çalışmış. "Kendileri için hukuki sorun olabilir. Yalan, iftira, kara propaganda, hedef göstermek, itibar suikastı önemli suçlar..."
Yalan, iftira, kara propaganda, hedef gösterme, itibar suikastı! FETÖ'nün yayın organı Bugün TV'nin, Bugün gazetesinin sahibi Akın İpek söylüyor bunları. Meğerse beyefendi "hayatında en küçük suça bulaşmamış!" Madem öyle neden herkesten önce kaçmış? Hem zararın neresinden dönülse kârdır, gelsin Türk adaletine teslim olsun. Zaten çok sürmeyecek bir gün hepsi Türk adaletine teslim olmak zorunda kalacak. Zira Türkiye güçlendikçe bütün uluslararası muhatapları ilk olarak içlerindeki FETÖ'cüleri iade edecekler.

Yazının tamamını okumak için TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?