banner39

Anne karnında şehit edildi

İsrail ile Gazze arasındaki sınır çatışmalarının üçüncü gününde İsrail’in saldırıları sonucu biri anne karnında 7 Filistinli şehit oldu. Gazze’den roket atılması sonucunda bir İsraillinin de öldüğü belirtildi.

Filistin 05.05.2019, 13:02
Anne karnında şehit edildi

Filistin Sağlık Bakanlığı bugün yaptığı açıklamada, İsrail'in saldırılarında hamile bir anne ve küçük çocuğunun hayatını kaybetmesiyle ile birlikte şehitlerin sayısının 7'e yükseldiğini, yaralıların sayısının ise 50 olduğunu duyurdu.

Gazze sınırında 22 yaşındaki Imad Muhammed Nasır, Gazze'nin doğu kesiminde 2,5 yaşındaki Saba Mahmut, yine Gazze'nin doğu kesiminde 37 yaşındaki Salih Abu Arar ve daha anne karnındaki Abdullah Abu Arar şehit düştü. Halid Muhammed Abu Klak Gazze'nin doğu kesiminde, Mahmoud Subhi Issa (26) da Gazze'nin orta kesiminde hayatını kaybetti.

Kaynak: Haber 7

banner53
Yorumlar (1)
Uğur 2 yıl önce
Firavun nasıl kızıldenizde boğulduysa sende Akdenizde boğulacaksın İsrail çünkü aynı eylem içerisindesiniz Anne karnında katledilen bebek demek sonun başlangıcı demek, az kaldı dün senin ataların mazlum firavun zalimdi bugün sen firavunun mirasını devr aldın bir Musanın gelmesi yakındır kana susamış vampir.
24
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?