Instagram'dan skandal Filistin hamlesi!

Instagram, İsrail’in cinayetleri ve mazlum Filistin halkına yönelik baskılarıyla ilgili makaleler yayınlandığı için ”Filistin Milletini Savunma Cemiyeti Programı’nın internet üzerinden yapılan canlı yayınını kesti.

Instagram'dan skandal Filistin hamlesi!

Her zaman özgürlükten dem vuran iddialarının tam aksine Instagram, profesyonel olmayan bir hareketle, Filistin Milletini Savunma Cemiyeti’nin ”İlk Kıble” başlıklı internetten canlı yayınlanan programını engelledi.

Instagram, Siyonist rejimin cinayetleri ve Filistin halkına yönelik zulüm içeren makaleler ve İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü eski komutanı General Kasım Süleymani’nin fotoğraflarını yayınladığı için “ilk kıble”yi engelledi.

Filistin Milletini Savunma Cemiyeti, İran İslam Cumhuriyeti’nin kurucusu İmam Humeyni’nin (ra) çocuklarından Zehra Mustafevi başkanlığında İslam İnkılabının şimdiki rehberi Ayetullah Hamaney’in desteğiyle Filistin halkını yalnız bırakmamak için kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur.

Bu arada Filistin İslami Direnişi ve Siyonizm ile mücadeleyi içeren programların, yayınların, makalelerin Instagram ve Twitter sayfalarından Siyonist lobilerin baskıları ve çeşitli nedenlerle kaldırıldığını veya silindiğini belirtmekte de fayda var.

Filistin Milletini Savunma Cemiyeti, Siyonistlerin hamilerinin insanlık dışı ve adaletsiz bütün kısıtlamaları ve engellemelerine rağmen kararlı bir şekilde Filistin halkını desteklemeye devam ediyor.

Kaynak: Filistin Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 16:29
banner53
YORUM EKLE

banner39