banner39

Adalet Bakanı yazarlarla Silivri'ye gitti

Aralarında Ruşen Çakır, Aslı Aydıntaşbaş ve Oral Çalışlar'ın da bulunduğu 12 köşe yazarı, Adalet Bakanı'yla birlikte Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ne geldi

Genel 11.05.2012, 17:11 11.05.2012, 17:11
Adalet Bakanı yazarlarla Silivri'ye gitti

Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile aralarına Ruşen Çakır, Ahmet Hakan Coşkun, Aslı Aydıntaşbaş, Oral Çalışlar'ın da bulunduğu 12 köşe yazarı, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ne geldi.

Yerleşkedeki cezaevi şartlarının nasıl olduğu, tutuklu ve hükümlülerin yaşam ortamlarının gösterilmesi amacıyla düzenlenen geziye katılan köşe yazarları ve Bakan Ergin, otobüsle yerleşkeye giriş yaptı.

Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan Coşkun ise özel aracıyla cezaevi yerleşkesine girdi. Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile Ruşen Çakır, Ahmet Hakan Coşkun, Aslı Aydıntaşbaş ve Oral Çalışlar'ın da aralarında bulunduğu 12 köşe yazarının, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ni ziyareti sona erdi.

Yerleşkeye Adalet Bakanlığı'na ait bir otobüsle saat 11.15'te giriş yapan köşe yazarları, saat 15.15'te buradan ayrıldı.

Yerleşkedeki cezaevi şartlarının nasıl olduğu, tutuklu ve hükümlülerin yaşam ortamlarının gösterilmesi amacıyla düzenlenen geziye katılan köşe yazarları ve Bakan Ergin'in ziyareti, 4 saat sürdü.

Bakan Ergin, herhangi bir açıklama yapmadan, köşe yazarlarının yer aldığı otobüsle yerleşkeden ayrıldı.

 

Kaynak: Medyahayat.com

banner53
Yorumlar (0)
28
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?