banner15

Adil Öksüz'ün yeni fotoğrafı ortaya çıktı

Adil Öksüz'ün Arnavutluk'ta bir konferans sırasında çekilmiş bir fotoğrafı ortaya çıktı

Adil Öksüz'ün yeni fotoğrafı ortaya çıktı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

FETÖ'nün firari 'Hava Kuvvetleri sorumlusu' Adil Öksüz'ün 2012 yılına ait fotoğrafları ortaya çıktı. Öksüz'e ait fotoğrafların Arnavutluk’ta FETÖ'ye yakın olduğu belirtilen Bedir Üniversitesi’nin ‘dinler arası diyalog’ toplantısında çekildiği öğrenildi.

Yeni Şafak'ın haberine göre, Arnavutluk'ta 'İnsani Araştırmalar Konferansı' adıyla gerçekleşen dinler arası diyalog toplantısında, ABD, İngiltere, İtalya, Fransa, Avusturya, Malezya, Romanya, Makedonya, Nijerya ve Türkiye'den temsilciler bulunuyordu.

Özel konferansta 50'ye yakın sunum yapılırken, toplantıda Fetullah Gülen için özel oturum da yapıldı. Gülen özel oturumunda ise Dr. Bekir Çınar, Gülen'in dinlerarası diyalog ve hoşgörü görüşlerini, ülkelerin temsilcilerine anlattı.

3 AKADEMİSYEN YAN YANA

Toplantıda Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nden 3 isim bulundu. Salonda da yan yana oturan akademisyenler H.S, M.G ve V.A. halen Isparta'da görev yapıyor. Bu isimlerden V.A. üniversitenin yönetiminde görev alırken H.S. ise bir fakültede dekan vekili.

M.G'nin ise FETÖ'ye yakın olduğu bilinen Arnavutluk'taki Epoka Üniversitesi'nde uzun süre öğretim üyeliği yaptığı öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 09:25
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48