banner15

Aziz Yıldırım'ın FB'yle ilişiği kesildi

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım ile Sivasspor Başkanı Otyakmaz’ın, kulüpleri ile ilgili her türlü ‘temsil’ ve ‘imza’ yetkileri ellerinden alındı

Aziz Yıldırım'ın FB'yle ilişiği kesildi

Şike soruşturmasında tutuklu olarak Metris'te bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım dün Federasyon tarafından PFDK'ya sevkedildi. Bu karar, Yıldırım'ın Fenerbahçe ile ilgili imza yetkilerinin de elinden alınması anlamına geliyor.

BAŞKANIN ŞEKERİ DÜZENE GİRDİ

Öte yandan rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Yıldırım'ın, acil müdahale gerektiren bir sağlık sorununun bulunmadığı, yarın ya da çarşamba günü taburcu edileceği bildirildi. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Suat Turgut, Yıldırım'ın şekerinin düzene girdiğini, şeker rahatsızlığı açısından da Yıldırım'ın beslenmesinin de önemli olduğunu, diyet programının cezaevinde sürdürülmesi için gerekli yerlere yazı yazdıklarını söyledi.

DEĞİŞTİRİLEN İLAÇLARA LUMLU CEVAP VERDİ

Başhekim Suat Turgut, Yıldırım'ın diyabet ilaçlarının değiştirildiğini ve Yıldırım'ın da bu yeni ilaçlara çok olumlu cevap verdiğini de söyledi. Başhekim Turgut, değiştirilen ilaçların şekerin düşmesini sağladığını söyledi.

ŞENER 'TEDBİRSİZ' OLARAK DİSİPLİN'DE

TFF Yönetim Kurulu, şike soruşturması kapsamında savcılığa ifade veren; aralarında Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, yöneticiler Nevzat Şakar, Recep Denizer, Fenerbahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı, futbolcu Semih Şentürk, Sezer Öztürk, Manisaspor'un eski teknik direktörü Hikmet Karaman'ın da bulunduğu toplam 35 kişiyi 'tedbirsiz' olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevketti. Bu kişiler, mesleklerini icra edebilecek.

Kaynak: Takvim

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2011, 10:46
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35