banner39

Bekir Coşkun: Çok zor durumdayım

Askere hakaret ettiği için hem TSK'dan hem Erdoğan'dan tepki çeken Bekir Coşkun, aldığı tehditler yüzünden zor durumda olduğunu söyledi

Genel 10.05.2012, 17:44 10.05.2012, 17:44
Bekir Coşkun: Çok zor durumdayım

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Genelkurmay'ın ve Başbakan Erdoğan'ın ortak hedefi haline gelen Bekir Coşkun, CNN Türk ekranında Tarafsız Bölge'ye bağlandı. Coşkun, tehdit altında olduğunu iddia etti.

Cumhuriyet gazetesindeki köşesinde "Paşa" başlıklı yazısında generallere dönük hakaretamiz ifadaler ve imalarda bulunan Coşkun, önce karargahın sonra da Erdoğan'ın tepkisini çekmişti.

Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın sorularını cevaplayan Bekir Coşkun orduya hakaret ettiği iddiasını ret ederken medyanın duyarsızlığından şikayet etti.

"KÖPEĞE BEKİR İSMİ VERİLSE KIZMAM"

"Şu anda bir başka kanalda bir dizi var Muhteşem Yüzyıl, ve orada bir sürü paşa var. İbrahim Paşa, İdris Paşa... Peki bizim ordumuzdaki generaller paşa mıdır? Hayır değildir çünkü 1934 yılında çıkan bir yasayla paşalık ünvanı kaldırılmıştır ve yasaklanmıştır. Hadi bu işin bu tarafı... Ben Pazar günleri hayvanları çok sevdiğim için yazarım... Mesela bir köpeğe Bekir adını koysalar ben asla alınmam. Yüreğinde sevgi olmayan insanlara anlatmak gerçekten zordur. Ben askerler yürürken heyecanlanan tüyleri diken diken olan biriyim. "

 

banner53
Yorumlar (0)
30
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?