banner39

CHP heyeti Sarıgül'ün ayağına gitti!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Keskin ile İstanbul İl Başkanı Salıcı'dan oluşan bir heyet Şişli Belediyesi'nde Mustafa Sarıgül'e görüştü

Genel 31.10.2013, 12:35 31.10.2013, 13:48
CHP heyeti Sarıgül'ün ayağına gitti!

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

CHP Genel Yardımcısı Adnan Keskin Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ü ziyaret etti.

Görüşme sonrasında Keskin ve Sarıgül birer açıklama yaptı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, "Siyasetin ufkunda siyaset gibi parlayan Mustafa Sarıgül'ün yuvasına, CHP'ye dönme kararını kutluyoruz" dedi.

Sarıgül, "Rabbim, izin verirse, Adnan Keskin başkanımızla birlikte, Kemal Kılıçdaroğlu genel başkanımızla birlikte yurttaşlarımızın yüzde yüzünü kucaklayacağız" dedi.

CHP heyeti Şişli Belediyesi önünde büyük bir kalabalık tarafından çiçeklerle karşılandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçen hafta yaptığı çağrıyı “En üst düzeyde yerini bulacak” diye cevaplayan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, bugün CHP Genel başkan Yardımcısı Adnan Keskin ve beraberindekileri beklerken kendisini desteklemeye gelen taraftarlarına, “Bugün burada olanlar tarihe tanıklık ediyor” diye seslendi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ve İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’nın Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’e makamında yapacakları ziyaret öncesi Şişli Belediyesi’nin önü Sarıgül taraftarları tarafından dolduruldu.

Sarı fular takan kadınlar ile sarı kravat takan erkekler belediye binasından caddeye kadar olan alanı tıklım tıklım doldurdu. “Omuz omuza” şarkısını söyleyip heyecan içinde bekleyen grup, Mustafa Sarıgül’ü coşkulu bir şekilde karşıladı. Yolda aracından inip bekleyenlerle tek tek tokalaşarak belediye binasına yürüyen Sarıgül, kol kola girmelerini istedi. Sarıgül, belediye binasına girişte yaptığı konuşmada; “Bugün tarihi bir gün. Bugün burda olanlar tarihe tanıklık ediyor. Burada olanlar ileride ‘biz o gün oradaydık’ diye söyleyecekler” dedi.

banner53
Yorumlar (0)
12
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?