banner39

Demirtaş STK temsilcileri ve gazetecilerle görüştü

HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, "Bugün vicdanlı kesimle bir toplantı yaptık, onların sesini, toplumdan aldıkları nabzı dinlemeye çalıştık" dedi.

Genel 31.07.2015, 22:01 31.07.2015, 22:01
Demirtaş STK temsilcileri ve gazetecilerle görüştü

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Bugün vicdanlı kesimle bir toplantı yaptık, onların sesini, toplumdan aldıkları nabzı dinlemeye çalıştık. Son derece kıymetli düşünceler ifade ettiler, son derece değerli eleştirileri oldu" dedi.

Bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri, gazeteci ve yazarlarla bir araya gelen Demirtaş, toplantı sonrası, gazetecilere açıklama yaptı.

Demirtaş, toplantının verimli geçtiğini, toplantıda kendisine iletilen öneri ve düşünceleri parti toplantısında değerlendireceklerini aktardı.

Yüreğinde Allah korkusu olan vicdanlı insanlarla toplantı yaptıklarını vurgulayan Demirtaş, "Türkiye'de çok uzun süredir İslami gelenekler, İslami mücadele içerisinden gelmiş bazı temsilcilerle bir araya geldik. Onları dinledik. Eleştirilerini, önerileri açık yüreklilikle paylaştılar. Her birine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: AA

 

 

Yorumlar (0)
25
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?