banner39

Duruşma salonunda şarkı söylendi

Ergenekon davası duruşmalarının yapıldığı Silivri'deki mahkeme salonunda bugün ilginç bir gelişme yaşandı. Sanatçılardan biri salonda şarkı söyledi

Genel 30.07.2012, 13:33 30.07.2012, 13:33
Duruşma salonunda şarkı söylendi

"Ergenekon" davasının duruşmasına izleyici olarak katılan sanatçı Melike Demirağ, CHP'li Milletvekili Mustafa Balbay için "Arkadaş" şarkısını seslendirdi. Sanıklar, Demirağ'a eşlik ederken, salondakiler de şarkının sonunda alkışladı. Tuncay Özkan, ''Bu şarkı için 4 yıl daha yatabiliriz" dedi.

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Silivri'de görülen "Ergenekon" davasının 211'inci duruşmasına, CHP İzmir Milletvekilli gazeteci Mustafa Balbay, emekli Tuğgeneral Veli Küçük, eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin ile gazeteci Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu 43 tutuklu sanık katıldı.

Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, CHP Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, emekli Tuğgeneral Levent Ersöz ve Sedat Peker'in de aralarında bulunduğu 22 tutuklu sanık ise duruşmaya gelmedi.

Bu arada, CHP İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan ile tiyatro oyuncusu Füsun Erbulak ve sanatçı Melike Demirağ da duruşmayı izleyenler arasında bulunuyor.

'ARKADAŞ' ŞARKISINI SÖYLEDİ

Duruşma başlamadan önce sanıklardan Mustafa Balbay'a seslenen Melike Demirağ, ''Mustafa Bey bir şarkı söylemek istiyorum'' dedi. Balbay'ın çevresindekileri susturmasından sonra Melike Demirağ, ''Arkadaş'' şarkısını söyledi. Demirağ'ın şarkıyı söylediği sırada bazı sanıkların mırıldanarak eşlik ettiği görüldü.

 

Kaynak: Ajanslar

 

banner53
Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?