Eruygur cezaevi yerine hastaneye kaldırıldı

Cezaevine gönderilmek üzere gözaltına alınan Jandarma Eski Genel Komutanı Şener Eruygur, evinden alınarak adliyeye getirildikten sonra hastaneye kaldırıldı

Eruygur cezaevi yerine hastaneye kaldırıldı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Ergenekon davasında 'darbeye teşebbüs' suçlamasıyla 10 yıl hapis cezasına çarptırılan eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Şener Eruygur, hakkında çıkarılan tutuklama kararı sonucu İstanbul Adliyesi'ne getirildi.

Eruygur, daha sonra tutuklama kararının yüzüne okunması için mahkeme heyetinin bulunduğu Silivri'ye götürülecekti ancak rahatsızlanınca ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ergenekon davasında, 'darbeye teşebbüs' suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Orgeneral Şener Eruygur, İstanbul Adliyesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra rahatsızlandı. Eruygur, ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastenesi'ne kaldırıldı.

Ergenekon davasında 'darbeye teşebbüs' suçlamasıyla 10 yıl hapis cezasına çarptırılan eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Şener Eruygur, tutuklama kararı gereğince konutunun bulunduğu Fenerbahçe Orduevi'nden ambulansla alındı. İstanbul Adliyesi'ne getirilen Eruygur, burada sağlık kontrolünde geçirildi. Eruygur, tutuklama kararının yüzüne okunması için Silivri'de bulunan 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ne götürülecekti ancak rahatsızlanınca ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2013, 16:53
banner53
YORUM EKLE

banner39