banner15

Filistin'deki 'Mirasımız Tehlikede'

Mirasımız Derneği tarafından “Filistin'deki Mirasımız Tehlikede” konferansı düzenleniyor.

Filistin'deki 'Mirasımız Tehlikede'


Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Mirasımız Derneği “Mirasımız Tehlikede” konferansı düzenliyor. Kuruluş amacı; Kudüs, Mescid-i Aksa ve burada bulunan, Osmanlı’nın bölgeye vakfettiği tarihi ve kültürel mirası korumak, kollamak ve milletimizin bihakkın tanımasını ve bilgilenmesini sağlamak olan Mirasımız Derneği “Mirasımız Tehlikede” konferanslarının ikincisini düzenliyor. İlki 2009 yılında gerçekleşen konferansın ikincisi 7 Ekim 2010 Perşembe günü Fırat Kültür Merkezi’nde düzenleniyor.

Programa: Aksa Muhafızı Şeyh Raid Salah’ın yardımcısı Kemal Hatip ve Kudüs Eski Müftüsü ve Mescid-i Aksa İmam Hatibi Şeyh İkrime Sabri konuşmacı olarak katılıyor.

Mirasımız Derneği adına, Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Demirci ile TGTV Başkanı Avukat Necati Ceylan’da birer konuşma ile konferansa katılıyorlar.

Kudüs bölgesinde, yaptıkları farklı müzik tarzları ve tüm dünyada bilinen marşlara imza atan “Grup İ’tisam” da programa müzikleri ile katılıyorlar.

Programla ilgili detaylı bilgiye 0212 5240101 055 44918514 numaralı telefonlardan ve www.mirasimiz.org.tr  web adresinden ulaşılabiliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2010, 20:57
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48